O nas

WolonInstytut Kariery, Przedsiębiorczości i Rozwoju w Rzeszowie, działający przy Stowarzyszeniu EWPM to miejsce, gdzie nieustannie się rozwijamy – prowadzimy warsztaty, szkolenia z zakresu budowania kariery, biznesu, rozwoju osobistego i umiejętności miękkich.

Na co dzień możesz się u nas rozwijać w ramach praktyk. Organizujemy też wolontariat, który opiera się na pracy w grupach projektowych. Możesz zostać ich członkiem lub koordynatorem.

Ideą wolontariatu jest rozwój własny oraz pomoc w rozwoju innych. Zarówno podczas praktyki, jak i wolontariatu, masz szansę rozwinąć szereg umiejętności, uzyskać ciekawe doświadczenie, nawiązać cenne kontakty i uczestniczyć w wartościowych szkoleniach.

Wolontariat zapewni Ci rozwój w wielu obszarach, które są dla Ciebie interesujące:
przedsiębiorczości i biznesu, rekrutacji i budowania kariery, inteligencji finansowej, sprzedaży, marketingu i PR, zarządzania, organizacji szkoleń i eventów, grafiki i fotografii, umiejętności interpersonalnych.

Sam/a decydujesz w jakie projekty chcesz się zaangażować i ile czasu na nie poświęcić. Wolontariat możesz realizować zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie.